Web Tasarım

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Görünen yüzünüz, web siteniz…

Kim olduğunuzu en çok kişiye en iyi anlatacak olan tanıtım aracı web sitenizdir. Hızlı ve güvenilir hosting çözümleriyle web sitesi yapma konusunda iyi olduğumuzu düşünüyoruz.

İşte yaptığımız web sitelerinden bazıları;

Yaptığımız web sitelerinin bazı ortak özellikleri;

  • Responsive Tasarım

    Responsive (duyarlı) web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.

  • Hızlı Hosting

    Hosting altyapısında sınırsız SSD disk alanı, sınırsız trafik ve sınırsız e-posta özellikleri ile NATRO firmasıyla çalışıyoruz.

  • Seo Uyumu

    SEO (Search Engine Optimization) web sitenizin arama motorları kriterlerine uygun olmasıdır. SEO kriterlerine uymak web sitenizin arama sonuçlarında rakiplerinizden daha önde olması anlamına gelir. Standart SEO kriterlerini her yaptığımız tasarımda ücretsiz olarak uyguluyoruz. Daha sonradan web sitenize kendinizin ekleyeceği içerikler için de SEO uyumu açısından nelere dikkat etmeniz gereketiği konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

image