ERP Yazılımları

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.png

İşiniz en iyi yazılımı hakediyor.

Lütfen iki dakikanızı ayırıp aşağıdaki sorulara yanıt vermeye çalışın.

 • İşletmenizde kullandığınız yazılımdan ne kadar memnunsunuz?
 • Bu yazılım sektörünüze özel çözümler sunuyor mu, yoksa herkesin satın aldığı standart bir ön muhasebe programını mı kullanıyorsunuz?
 • Kullandığınız yazılımın kendi sektörünüzle ilgili eksikleri neler? Keşke şunu da yapabilseydi dediğiniz oluyor mu?
 • Mevcut yazılımın geliştirilmesiyle ilgili yeterli destek alabiliyor musunuz?
 • Sektörünüze özel geliştirme desteği istediğinizde karşınıza fahiş fiyatlar çıkıyor mu?

Eğer bu sorulara verdiğiniz cevaplardan bir tanesi bile olumsuz ise kesinlikle doğru yerdesiniz. Lütfen okumaya devam edin.

ERP (Enterprise Resource Planning”) Türkçe anlamı “Kurumsal Kaynak Planlaması"dır. ERP işletmenin farklı iş tiplerini ve faaliyetlerini yönetmelerini sağlayan yazılım modüllerini tek bir veritabanı altında toplayan yazılımın uluslararası kısaltması olarak kullanılmaktadır. Sektöre ve ihtiyaçlara göre aşağıdaki modüllerden oluşabilir. Üretim Yönetimi, Finans Yönetimi, Malzeme Stok Yönetimi, Satış Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, Kalite Yönetimi, Bakım Yönetimi, Satış Sonrası Hizmetler vb. Peki biz ERP konusunda size neler katabiliriz?

 • Sektörünüze özel bir ERP yazılımı yapabiliriz.

  LOGO, ETA, MİKRO gibi ülkemizde çok bilinen yazılımlar genele hitap eden ve çoğunlukla ön muhasebe olarak kullanılan yazılımlardır. Eğer özellikle üretim yapıyorsanız bu programların sektörünüzle ilgili yetersiz kaldığını göreceksiniz. Örneğin; Kablo üretimi yapan bir işletme ile kozmetik sektöründe üretim yapan bir işletmenin yazılım ihtiyaçları çok farklıdır. Eğer genel bir ERP kullanıyorsanız, fatura, cari, stok gibi herkesin ortak ihtiyacı olan çözümleri size sunabilirler. Fakat iş sektörel ihtiyaçlara geldiğinde aradığınızı bu genel ERP programlarında bulamayacaksınız. Hatta kullanmadığınız özelliklere bile para ödemiş olacaksınız. Bu nedenle tam da ihtiyacınıza özel ekonomik ERP çözümleri sunuyoruz.

 • Mevcut ERP yazılımınıza özel modüller ekleyebiliriz.

  Hangi özel ERP yazılımını kullandığınız önemli değil. Mevcut yazılımınız ile yapamadığınız işler için ilave geliştirmeler yapabiliriz.

 • ERP mobil entegrasyonunuzu yapabiliriz.

  Mevcut ERP yazılımınızdaki verilere tüm mobil cihazlardan ulaşmanızı sağlayabiliriz. Cep telefonu, tablet hiç farketmez tüm verileriniz internet olan her yerde yanınızda.

image